טבעת יהלומים

לימדו עוד על טבעות יהלומים

טבעת יהלומים זו טבעת שלרוב מתקשרת לטבעת אירוסין. אולם, ישנן טבעות יהלומים רבות ומגוונות בעלות עיצובים מיוחדים. בתכשיט זה יש משהו רומנטי, משהו שגורם לדמיון להפליג למחוזות אחרים. הרעיון הוא פשוט להתאים את הטבעת הנכונה לבחורה הנכונה.

טבעות יהלומים מעוצבות (Fashion Diamond Rings) :
טבעות יהלומים מעוצבות (טבעות אופנה) באות עם שילוב של אבנים בכל הצורות האפשריות ואבני חן בעיצובים מרהיבים. בטבעות מסוג זה משובצים לרוב הרבה יהלומים קטנים כאשר בחישוב המחיר של הטבעת מתייחסים למשקל הכולל של היהלומים (Total Carat Weight). כאן, אין צורך להקפיד על הפרמטרים של כל אבן בטבעת, בניגוד לטבעות אירוסין, אלא יותר על העיצוב הכולל של הטבעת. מחיר הטבעת תלוי מאוד באיכות של האבנים ובגימור של התכשיט. בקנייה של טבעת יהלומים מעוצבת מה שהכי חשוב זה שהטבעת והאבנים המעטרים אותה יהיו נוצצים ויפים.

טבעת יהלומים

בנוסף, ישנם סוגים שונים של טבעות יהלומים מעוצבות בעלות אופי ייחודי:

טבעת שלושת האבנים
Three Stone Diamond Ring

טבעת זו, לרוב ניתנת ביום נישואין (Anniversary) ומסמלת 3 תקופות בחיי הזוג – העבר, ההווה והעתיד.

טבעות נצח
Eternity Rings

טבעות המסמלות אהבה נצחית. מה שמיוחד בהם הוא שלרוב, היהלומים משובצים לאורך כל החלק החיצוני של הטבעת. זהו עיגול של אהבה, וכמו שלעיגול אין סוף, כך האהבה היא נצחית. המשמעות של טבעת זו היא מאוד יפה ומלאת סימבוליות. בעיה אחת שיש בטבעות Eternity הוא לשנות את הגודל. האפשרות להגדיל או להקטין את הטבעת היא מסובכת ביותר ולכן, ישנם דגמים של טבעות נצח שבהם היהלומים לא משובצים ממש עד הסוף אלא בחצי או שלושת רבעי העיגול. זה עדיין נותן את הרושם של טבעת נצח, אבל יותר קל לערוך שינויים בגודל וכמו-כן המחיר נמוך יותר, כיוון שיש פחות אבנים בטבעת.

טבעת יד ימין
Right Hand Ring

אחד הטרנדים הפופולאריים בתקופה האחרונה זה טבעת יד ימין (Right Hand Ring). לא מדובר רק בענידת הטבעת על אצבעות יד ימין, אלא מדובר כאן על סמל של עצמאות האישה. זוהי טבעת אשר מתאימה לנשים עצמאיות וחזקות אשר יודעות מה הן רוצות ומשיגות את מטרותיהן. להבדיל מרוב הטבעות, פה האישה, קונה לעצמה את התכשיט, ולאו דווקא מקבלת את הטבעת כמתנה מבן הזוג. הטבעת מגיעה במגוון רחב של עיצובים על מנת להתאים לטעמם של נשים רבות. טבעת יד ימין, מיועדת לשימוש יומיומי ולאו דווקא לאירוע בודד.

דגשים והמלצות בקניית טבעות יהלום:

  • חשוב להקפיד על איכות החיתוך והליטוש של היהלומים. גם באבנים קטנות וגם באבנים גדולות. במידה והחיתוך לא יהיה בדרגה טוב ומעלה, לתכשיט יחסר ברק וחיים.
  • ביהלומים בגודל של 0.30 ומעלה, מומלץ לדרוש תעודת יהלומים מחברה עצמאית ומוכרת. לא מקובל, לתת תעודות לאבנים קטנות, כיוון שמחירה של התעודה מייקרת מאוד את התכשיט. במידה ורוכשים אבן ללא תעודה, מומלץ לקנות מחנות מוכרת. בכל מקרה, אין תחליף למראה עיניים בהחלטה האם הטבעת איכותית ויפה.
  • העדפות הנשים בטבעות יהלומים הן משהו מאוד אישי. ולכן, מומלץ לברר מהי מדיניות ההחזרה בחנות בה אתם קונים למקרה שבת הזוג תרצה להחליף את המתנה בתכשיט אחר.
  • ברכישה של טבעת יהלומים נהוג לקבל גם הערכת שווי של היהלומים בשביל חברת הביטוח, תעודת אחריות על התכשיט וכמובן, קופסה מהודרת לאחסון התכשיט.

 

טבעות אירוסין

הטבעת מורכבת ממסגרת ברזל (עם או בלי אבנים המשובצים לאורך המסגרת) והיהלום עצמו. במידה והנכם מעוניינים בקניית טבעת אירוסין, צוות האתר ריכז עבורכם טיפים והמלצות לביצוע הקנייה: המדריך לקניית טבעת אירוסין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *